המשכיות בגליל - ברק בעיניים!

27/05/2022  | חדשות

ברק פלג האריך את החוזה שלו וימשיך בקבוצה בשנתיים הקרובות.

מועדון הפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון שמח לבשר על חידוש החוזה של ברק פלג, שימשיך עם הקבוצה לשנתיים נוספות. ברק הגיע לקבוצה לפני שתי עונות, ובהובלתו, עלתה הקבוצה לליגת העל, והגיעה להישגים נפלאים גם בליגת העל – עליה לבית העליון, סיום במקום החמישי  והעפלה לפלייאוף, וכן זכיה באליפות הליגה הבלקנית. אנחנו מאושרים על ההמשכיות בעבודה עם ברק, ובהמשך הדרך המשותפת להגשמת החזון של המועדון.

ברק פלג שיחק בשורות הגליל בליגת העל בעונת 2002/2003, ולאחר מכן שיחק בקבוצה גם בליגה הארצית. בעונת 2020/2021, בעונה קשה מאוד של פגרות קורונה ארוכות, הצליח ברק להוביל את הקבוצה בחזרה לליגת העל וזכה עם הקבוצה באליפות הליגה הלאומית. בעונה החולפת, כאמור, הוביל ברק את המועדון לעונת חזרה מרשימה מאוד בליגת העל. ברק הוא ללא ספק חלק בלתי נפרד מהמועדון שלנו.

ברק פלג במשחק העליה לליגת העל (צילום: גיל נוימן)

תגובת יו"ר המועדון טמיר אברהמס: "אנחנו מאוד שמחים על החתמתו של ברק פלג לשנתיים נוספות. בשנתיים האחרונות חווינו הצלחה משותפת גם בפן המקצועי, וגם בהתאמה של ברק למועדון ולפיתוח השחקנים. לברק חלק משמעותי בהישגים של המועדון - זכייה בליגה הבלקנית, והעפלה לבית העליון ולפלייאוף בעונה הראשונה בליגת העל. אנחנו מאוד מרוצים מההתקדמות של המועדון, ונשמח לראות את התהליכים האלו ממשיכים. גליל עליון זה מועדון שונה ממועדונים אחרים בליגת העל – אנחנו רוצים לייצר המשכיות עם הצוות המקצועי, שתאפשר את המעטפת המקצועית להתפתחות. לשמחתנו אפשר לראות את התוצאות בשטח. המון בהצלחה לברק!"

תגובתו של ברק פלג: "הדבר הכי טבעי בשבילי היה להמשיך בגליל. זה היה הדבר היחיד שרציתי, למרות כל מיני אופציות שצצו. לא באמת חשבתי שאלך למקום אחר. אני מרגיש שהגליל זה לגמרי חלק מהבית שלי, מועדון שאני רוצה להיות שותף לגדילה ולהצלחה שלו. הייתה לנו עונה מיוחדת – גם החיבור לקהל וגם מה שיצרנו בגליל. העונה השניה תמיד יותר קשה, אבל אנחנו באים אליה מנוסים ואני חושב שזה שאני נשאר פה לשנתיים הבאות זה מראה גם על הדרך של המועדון. לי זה היה חשוב מאוד ההמשכיות הזו. אנחנו גליל ויאללה גליל!"

ברק על הקווים במהלך משחק החוץ בארנה נגד הפועל י-ם (צילום: גיל נוימן)

ברוך הבא עבדול-מאליק אבו!

ברוך הבא עבדול-מאליק אבו!

ברוך הבא יהל מלמד!

ברוך הבא יהל מלמד!

ברוך הבא הראל רינסקי!

ברוך הבא הראל רינסקי!