"אנחנו פה בשביל הגליל, המשפחות והילדים"

14/04/2022  | חדשות

ברק פלג על האירוע של הפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון עם מחלקת הנוער: "רוצים שתהיה כאן תרבות ספורט". הקפטן נמרוד לוי: "זכות גדולה" (צילום: גיל נוימן)

מחנה הכדורסל של חופשת הפסח שערכה הפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון לילדי מחלקת הנוער הגיע היום (חמישי) בצהריים לסיומו, בהפנינג עם שחקני הקבוצה הבוגרת. כ-200 ילדים לקחו חלק באירוע, במסגרת מיזם "הטוטו למען הספורט בישראל" של "הטוטו-ווינר" ומנהלת ליגת ווינר סל.

שחקני העולה החדשה והצוות המקצועי עברו בין הילדים, חילקו טיפים ועבדו עימם על יסודות כדורסל. לאחר מכן הקפטן נמרוד לוי והמאמן ברק פלג נשאו דברים וסיפרו לצעירים על הדרך הארוכה שהם עשו עד לנבחרת ישראל ולליגה הבכירה. בסיום חולקו מדליות למצטייני המחנה ולאחר מכן העניקו השחקנים הבוגרים חתימות והצטלמו עם הילדים.

"פעילות עם משמעות שמלאה בחינוך, ערכים וקהילתיות", אמר היו"ר טמיר אברהמס, "המועדון ואני גאים להשתתף במחנה הזה שנותן לכולנו דוגמא חיה איך העתיד של כולנו יראה. אני רואה גם את השחקנים ואת הגישה שלהם לילדים, הנכונות שלהם ללמד ולחלוק את הידע שלהם עם הילדים בחיוביות ואהבה שהיא לא מובנת מאליו וזה דבר נוסף להתגאות בו".

"היה מאוד מרשים היום מבחינת כמות הילדים, זה אחד המחנות הכי גדולים שהיו בגליל", הוסיף המאמן פלג, "מבחינתי, לשם זה התכנסנו. המחנה שיקף תחושה שנוצרה, עם השיא של עליית הליגה, של וייב חזק שקשור לכדורסל בגליל. אנחנו פה בשביל הגליל, בשביל המשפחות, בשביל הילדים - אנחנו רוצים שתהיה כאן תרבות ספורט ותרבות כדורסל. הילדים האלה הם העתיד של המועדון הזה. היה כיף לראות את השחקנים, עם חיוך על הפנים, הם מרגישים חלק, וזה משהו שמאפיין אותנו בגליל. אנחנו משפחה אחת גדולה שנפגשת באולם, בחדר אוכל ובסופר. היה כיף גדול ומגיעה הערכה רבה גם למארגנים וגם לשחקנים".

"קודם כל היה כיף", סיכם הקפטן לוי, "אנחנו תמיד שמחים לבוא לפגוש את הילדים של בית הספר לכדורסל. במועדון שלנו, יש חשיבות לפעילות עם הקהילה. כל השנה מורגש החיבור שלנו עם הקהילה. לנו כשחקנים זו זכות גדולה שיש לנו את האפשרות לעשות את זה, ולהיות יחד עם הילדים. חג שמח!".


צילומים: גיל נוימן

ברוך הבא עבדול-מאליק אבו!

ברוך הבא עבדול-מאליק אבו!

ברוך הבא יהל מלמד!

ברוך הבא יהל מלמד!

ברוך הבא הראל רינסקי!

ברוך הבא הראל רינסקי!