מצטיין המחזור ה-22: די.ג'יי קנדי

05/04/2022  | חדשות

18 נקודות ומדד 26 של הסווינגמן סייעו להפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון להבטיח את מקומה בפלייאוף עם ניצחון נפלא. לצידו בחמישייה: הולוואי, דגלאס, מנקו וסוארס

מאז שובו ארצה לקדנציה שנייה בליגת ווינר סל, די.ג'יי קנדי מרים את הרמה באופן עקבי עם כל משחק שעובר. אחרי פחות מחודש במדי הפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון, הסווינגמן הוותיק כבר הפך לעמוד תווך בשורות העולה החדשה והשבוע הוא הוביל אותה לניצחון ענק על הפועל "SP מצר" ת"א שהבטיח לה את הכרטיס השישי והאחרון לבית העליון ולו את תואר מצטיין המחזור ה-22.

קנדי, שהגיע לגליל מפרומיטיי האוקראינית, רשם עלייה בטור הנקודות בכל אחד ממשחקיו בארץ ובקרב הישיר על המקום בפלייאוף הוא הוביל את קלעי הגליל עם 18 נקודות, כולל 4 מ-5 מעבר לקשת. בנוסף, הוא הוריד 7 ריבאונדים, מסר 4 אסיסטים, חסם 2 זריקות בדרך למדד 26 והוביל את הקבוצה גם במדד הפלוס-מינוס עם 25+. קור הרוח והניסיון שלו שווים המון לקבוצה הצעירה מכפר בלום ונכון לעכשיו הוא נראה כמו החתיכה שהייתה חסרה בפאזל של ברק פלג.

"זה כבוד עבורי להיות מצטיין המחזור", אמר קנדי, "זה היה משחק חשוב מאוד עבורנו והיה לי חשוב לבוא ולהשיג את הניצחון, אז פשוט הייתי מוכוון מטרה. לא הייתי יכול לעשות את זה בלי החברים שלי, הצוות המקצועי והתמיכה של הקהל".

ברוך הבא עבדול-מאליק אבו!

ברוך הבא עבדול-מאליק אבו!

ברוך הבא יהל מלמד!

ברוך הבא יהל מלמד!

ברוך הבא הראל רינסקי!

ברוך הבא הראל רינסקי!