מתחילים ברגל שמאל

15/03/2022  | חדשות

הפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון החלה את שלב הבתים השני בליגה הבלקנית Delasport עם הפסד 74:68 לפרישטינה. ברביעי: פלובדיב (צילום: מדיה גליל עליון)

מסע המשחקים הקצר של הפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון החל הערב (שני) ברגל שמאל, כאשר העולה החדשה הפסידה בקוסובו לפרישטינה, 74:68. הקבוצות סוחבות איתן את המאזן מול הקבוצה עימה עלו משלב הבתים הראשון ולפיכך מאזנם של האדומים, שעלו ביחד עם לבסקי סופיה מהעונה הרגילה, הוא כרגע ניצחון בודד מול שני הפסדים. ביום רביעי תנסה הקבוצה להתאושש בבולגריה מול אקדמיק פלובדיב.

שחקני הגליל לפני המשחק (צילום: מדיה גליל עליון)

גליל פתחה בחמישייה עם איתי מושקוביץ, אייק אירבו, ג'ונתן סטוב, נמרוד לוי וברייס וושינגטון, פרישטינה עם קנת' בראון, וונדל מיצ'ל, יאן פאלוקאי, דקוואן קוק וביראם פאייה. לוי וסטוב נתנו לאדומים יתרון קטן בפתיחה, אבל סיומת מצוינת לרבע הראשון העניקה למארחים יתרון 22:25. שאבון לואיס השווה את התוצאה, אבל גליל נחלשה מאוד בהתקפה וראתה את בראון מוביל את פרישטינה ליתרון דו-ספרתי, 32:43.

מושקוביץ ולואיס בהתייעצות (צילום: מדיה גליל עליון)

אקס אילת דווין תומאס ולא אקס-נס ציונה דקוואן קוק (שחקן אחר עם שם זהה) חברו לבראון ופתחו הפרש של 17 נקודות, כרם משעור ורון כהן מיזערו נזקים אבל אחרי 30 דקות עדיין יתרון משמעותי למקומיים, 46:58. לוי ואירבו החזיקו את גליל בהתקפה, הנרי דוגאט ומיצ'ל הובילו ריצה נוספת ואיימו לברוח לניצחון גדול, אבל האורחים במאמץ אחרון הצליחו למזער נזקים ולהוריד ל-74:68 בסיום.

הפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון: אירבו 13 (4-15 מהשדה), וושינגטון 12 (4-7 מהשדה, 4-6 מהקו, 9 ריבאונדים), לוי 11 (4-6 לשתיים, 1-7 לשלוש), צ'אצ'אשווילי 9 (7-8 מהקו), לואיס 8 (3-4 לשתיים), מושקוביץ 5 (4 אסיסטים, 6 איבודים), סטוב 4, כהן ומשעור 3 כ"א. כן שותף: אייזנדורף.

ברוך הבא עבדול-מאליק אבו!

ברוך הבא עבדול-מאליק אבו!

ברוך הבא יהל מלמד!

ברוך הבא יהל מלמד!

ברוך הבא הראל רינסקי!

ברוך הבא הראל רינסקי!