ברוך הבא ג'ונתן סטוב

22/11/2021  | חדשות

הגארד ג'ונתן סטוב (25, 1.93) מצטרף להפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון. סטוב הוא בוגר מכללת לואיזיאנה לאפייט, ופתח את העונה בליגה האלבנית. הוא יגיע לארץ עוד השבוע ויצטרף לאימוני הקבוצה.

רכש חדש לגליל עליון - ג'ונתן סטוב, שמצטרף לקבוצה לאור פציעתו של קייל גיבסון. סטוב התחיל את דרכו במכללת לואיזיאנה לאפייט, והיה שותפו לקבוצה של לא אחר מאשר ברייס וושינגטון. את עונתו האחרונה במכללות הוא סיים עם ממצועים של 10 נקודות ו3.6 ריבאונדים ב19 דקות בממוצע למשחק. את העונה הנוכחית פתח סטוב באלבניה בקבוצת ולזניה שקודרה והעמיד ממוצעים של 21 נקודות, 10 ריבאונדים ו5 אסיסטים בממוצע למשחק.

סטוב במדי לואיזיאנה לאפייט (מתוך אתר המכללה)

ג'ונתן ביקש למסור: "אני נרגש מאוד להיות חלק מהמועדון. לארגון הזה יש מסורת של הצלחות מהעבר. ראיתי שהקבוצה הנוכחית משחקת קשוח וכקבוצה. אני לא יכול לחכות להוסיף לקבוצה עוד אנרגיה. מעבר לכך, אני שמח לשוב ולשחק עם אחד החברים הטובים שלי, וחברי לקבוצה בעבר, ברייס וושינגטון. אני אסיר תודה על ההזדמנות שהמועדון נותן לי להיות חלק מהמועדון, מהארגון ומליגת ווינר-סל."

יונתן אלון התייחס להחתמה: "אנחנו מאוד שמחים לקבל את ג'ונתן. אנחנו חושבים שהוא יעזור לנו מאוד בכל האספקטים של המשחק. הוא יוסיף לנו קשיחות, אנרגיות וקליעה. נעשה הכל כדי לעזור לו להתאקלם כמה שיותר מהר בקבוצה."

נר שלישי של חנוכה מול אקדמיה NFP סקופיה

נר שלישי של חנוכה מול אקדמיה NFP סקופיה

מחצית שניה אדירה בקונכיה הביאה את הניצחון

מחצית שניה אדירה בקונכיה הביאה את הניצחון

הרצף נגמר עם הפסד לגלבוע

הרצף נגמר עם הפסד לגלבוע