מועדים לשמחה בקהילה

22/09/2021  | חדשות

שחקני הפועל 'נופר אנרגיה' גליל עליון ערכו אימון משותף עם שחקני הקטסל של מחלקת הכדורסל.

גם השנה ממשיכה הקבוצה בקיום פעילויות קהילתיות בשיתוף עם מחלקת הכדורסל של הגליל העליון. הנהלת המועדון רואה חשיבות גדולה בקיום פעילות קהילתית, שמטרתה להחזיר אהבה לקהילה בגליל העליון, ולחזק את הקשר בין מחלקת הכדורסל לבין קבוצת הבוגרים.

מתאמנים ביחד. (צילום: גיל נוימן)

במסגרת הפעילות שנערכה היום השתתפו שחקני הקבוצה באימון משותף, ובו הם הובילו תחנות שונות שבהן עברו הילדים והתאמנו על מרכיבים שונים במשחק שלהם. ניתן היה לראות את ההתרגשות בקרב הילדים מהמפגש עם שחקני הקבוצה, ואת הציפייה שלהם ללמוד משחקנים שמשחקים ברמות הגבוהות של הכדורסל.

וושינגטון וקוזיקרו עם ילדי מחלקת הכדורסל. (צילום: גיל נוימן)

 אלון ספיר קפטן הקבוצה - "כרגיל היה תענוג גדול לעבוד עם מחלקת הכדורסל של גליל. המון ילדים עם תשוקה ורצון להתפתח ולצמוח. רואים על צוות האימון שהם נותנים את המקסימום כדי שהילדים יקבלו את כל המעטפת. הם עובדים עם תשוקה גדולה ואני שמח על החיבור עם מחלקת הכדורסת ומאחל בהצלחה."

זיו ברתנא, מנהל בית הספר לכדורסל - "אני רוצה להודות לשחקנים ולצוות המקצועי של הקבוצה הבוגרת. הייתה פעילות סופר משמעותית לילדים - הם התרגשו, נהנו, למדו והרוויחו חוויה משמעותית. כשעושים משהו מהלב אז זה מורגש, והרווחנו כולנו - ילדים, הורים, צוות מקצועי של מחלקת הנוער - שיעור בצניעות ואהבה למשחק, לצד רצון לתת ולעשות בשביל האחר."

טמיר אברהמס יו"ר הקבוצה - "שמחים לקחת במחנה הכדורסל של גליל עליון. היום אחרי אימון הקבוצה נשארו השחקנים והצוות לפעילות משותפת עם הילדים, זהו חלק מהחזון של קבוצת הבוגרים - בניית דור העתיד. חג שמח!"

אירייבו נהנה מהפעילות. (צילום: גיל נוימן)

עובדים על יציבה נכונה בכדרור עם אבישי גורדון. (צילום: גיל נוימן)

יוצאים לראשון בשני

יוצאים לראשון בשני

גליל עליון קיימה מסיבת עיתונאים

גליל עליון קיימה מסיבת עיתונאים

בלקנית: גליל עליון פתחה עם ניצחון בית

בלקנית: גליל עליון פתחה עם ניצחון בית