הכנה: גליל עליון ניצחה בלב המושבה

19/09/2021  | חדשות

נמרוד לוי ושאבון לואיס הובילו את העולה החדשה הפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון לניצחון 81:86 על עירוני "חי מוטורס" נס ציונה הפצועה והקצרה (צילום: גיל נוימן)

שתי קבוצות שסיימו את דרכן בגביע ווינר סל בשלב שמינית הגמר נפגשו היום (ראשון) בלב המושבה למשחק הכנה, בו גברה הפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון על עירוני "חי מוטורס" נס ציונה 81:86. הכתומים חסרו את ליאור קררה ותומר זלמנסון ובנוסף איבדו לפציעות כבר ברבע הראשון את גולן גוט ותומר לוינסון.

הספסל של הגליל. (צילום: גיל נוימן)

נס ציונה פתחה בחמישייה עם מאט פארל, אייק וואמו, גולן גוט, טל דן וטים סוארס, גליל עליון עם אייק אירייבו, קייל גיבסון, שאבון לואיס, נמרוד לוי וגבי צ'אצ'אשווילי. בתום רבע ראשון צמוד שהסתיים בתוצאה 19:22 לאורחים, העבירו האדומים הילוך בהתקפה וירדו להפסקה ביתרון 41:49. הכתומים חזרו טוב יותר מההפסקה ועד סיום הרבע השלישי השוו ל-66:66. ברבע הרביעי גליל שוב לקחה את המושכות, ברחה לפער דו-ספרתי ולמרות ריצה מאוחרת של המקומיים, סימנה וי עם ניצחון 81:86.

לוי מטביע, במשחק טוב שלו. (צילום: גיל נוימן)

 

נס ציונה: וואמו 28, סוארס 18, טישמן 15, פארל 10, דן 5, לוינסון ופז 2 כ"א. כן שותף: גוט.

גליל עליון: לוי ולואיס 15 כ"א, אייזנדורף 14, מושקוביץ 12, גיבסון 9, צ'אצ'אשוויל 7, וושינגטון 5, טל 4, אירייבו 3, ספיר 2. כן שותף: כהן.

 

יוצאים לראשון בשני

יוצאים לראשון בשני

גליל עליון קיימה מסיבת עיתונאים

גליל עליון קיימה מסיבת עיתונאים

בלקנית: גליל עליון פתחה עם ניצחון בית

בלקנית: גליל עליון פתחה עם ניצחון בית