מצטרף למושקוביץ: ברייס וושינגטון בגליל

09/09/2021  | חדשות

הפורוורד-סנטר האמריקאי עובר גם הוא מאליצור נתניה להפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון. המנהל הספורטיבי יונתן אלון: "שחקן בקו עלייה עם ערך מוסף גדול"

קבוצת הפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון הודיעה הערב (חמישי) גם על החתמתו של ברייס וושינגטון. הפורוורד-סנטר האמריקאי בן ה-25, שמתנשא לגובה 2.03 מ', מצטרף לאיתי מושקוביץ שעשה מוקדם יותר היום את המעבר מאליצור נתניה לחבורה מכפר בלום.

"אנחנו שמחים מאוד לצרף את איתי לקבוצה שלנו לשנתיים הקרובות", אמר המנהל הספורטיבי יונתן אלון על צמד ההחתמות, "מהרגע הראשון שמנו לעצמנו מטרה להיות כר פורה לפיתוח שחקנים ואנחנו מאוד גאים בתוכנית פיתוח השחקנים שלנו. זו גאווה גדולה בשבילנו שאיתי בחר לבוא אלינו ולקשור את העתיד שלנו ושלו ביחד. ברייס שחקן בקו עלייה עם ערך מוסף גדול ומתאים מאוד לחזון שאנחנו בונים בקבוצה. אנחנו מאמינים בפוטנציאל שלו ושמחים שהוא מצטרף אלינו".

וושינגטון נולד בניו אורלינס ושיחק ארבע שנים באוניברסיטת לואיזיאנה, במדיה נבחר לחמישיית העונה במחוז הסן בלט כסיניור ב-2018 עם ממוצעים של 10.4 נקודות ו-10.5 ריבאונדים למשחק. הוא החל את דרכו המקצוענית בסיינט ג'ונס אדג' הקנדית, משם עבר למקאי מטאורס האוסטרלית ובשנתיים האחרונות שיחק כאמור בהצטיינות באליצור נתניה. בעונה החולפת הוא רשם 19.1 נקודות, 10.7 רבאונדים, 4.2 אסיסטים, 2.3 חטיפות ומדד 27.6 למשחק והיה מהזרים הבולטים בליגה הלאומית.

הכנה: גליל עליון ניצחה בלב המושבה

הכנה: גליל עליון ניצחה בלב המושבה

גליל עליון הודחה מגביע ווינר

גליל עליון הודחה מגביע ווינר

אימון: גליל עליון גברה על הפועל חיפה

אימון: גליל עליון גברה על הפועל חיפה