גורדון יעזור לפלג בהפועל גליל עליון

16/08/2021  | חדשות

אבישי גורדון חוזר להפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון, בה שיחק ואימן בעבר, כעוזר מאמן: "שמח לחזור הביתה, המועדון הזה הוא חלק ממני, תמיד היה ותמיד יהיה"

הפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון הודיעה הערב (שני) על הצטרפותו של אבישי גורדון לצוות האימון. בהודעה לתקשורת נמסר כי "אבישי חוזר הביתה ומצטרף כעוזר מאמן לצד נעם כהן ויהווה דמות מקצועית נוספת בצוות המנצח שנבנה. לצד עבודתו בקבוצה הבוגרת, ישמש אבישי כמאמן במחלקת הנוער, ובכך יעמיק את שיתוף הפעולה החשוב בין קבוצת הבוגרים למחלקת הנוער".

"אני מאוד שמח לחזור הביתה", אמר גורדון, "המועדון הזה הוא חלק ממני - תמיד היה ותמיד יהיה. אנחנו מתחילים בדרך חדשה ומאתגרת מאוד בליגת העל. אני בא לעזור לברק, יונתן ונעם, להיות צוות חזק, מלוכד ומנצח. יאללה גליל!".

גורדון בן ה-44, בן קיבוץ כפר בלום, גדל בהפועל גליל עליון, בה החל את דרכו בליגת ווינר סל. בהמשך שיחק במכבי ראשל"צ, חזר להפועל גליל עליון ומשם המשיך להפועל חולון והפועל גלבוע/גליל, כאשר עם שתיהן זכה באליפות המדינה. הוא שימש כקפטן גלבוע וזכה עימה באליפות הליגה הבלקנית. בסוף הקריירה חזר לשחק בהפועל גליל עליון בליגה הלאומית ולאחר מכן בהפועל עמק יזרעאל מהליגה הארצית.

הוא החל את דרכו על הקווים כמאמן קבוצת הנשים של הפועל גליל עליון ועד לפני שנה הדריך במשך ארבע עונות את קבוצת הגברים של המועדון, עימה העפיל לגמר הפלייאוף בליגה הלאומית. בחודש ינואר הוא מונה לראשונה למאמן ראשי בליגת ווינר סל והוביל את הפועל גלבוע/גליל עד גמר הפלייאוף, כאשר על הדרך נבחר לתואר מאמן חודש אפריל.

הכנה: גליל עליון ניצחה בלב המושבה

הכנה: גליל עליון ניצחה בלב המושבה

גליל עליון הודחה מגביע ווינר

גליל עליון הודחה מגביע ווינר

אימון: גליל עליון גברה על הפועל חיפה

אימון: גליל עליון גברה על הפועל חיפה