הוא נשאר!! לוטן אמסלם נשאר איתנו עוד שנה בגליל!

17/07/2023  | חדשות

לוטן בתגובה : ״שמח להישאר במועדון שהפך להיות עוד בית שלי עם אנשים מדהימים וסביבה תומכת! מחכה לאוהדים שימלאו את היציעים כמו שמילאו אותם העונה!! בטוח שתהייה לנו שנה טובה ויאללה גליל...״


הפועל "נופר" גליל עליון הודיעה היום (שני) כי לוטן אמסלם ימשיך בקבוצה לעונה נוספת. "אני שמח להישאר במועדון שהפך להיות עוד בית שלי עם אנשים מדהימים וסביבה תומכת", אמר הפורוורד, "אני מחכה לאוהדים שימלאו את היציעים כמו שמילאו אותם העונה. אני בטוח שתהיה לנו שנה טובה ויאללה גליל...".
 
אמסלם, בנו של שחקן העבר שמעון, גדל במחלקת הנוער של הפועל ת"א, החל את דרכו בבוגרים כמושאל למכבי שוהם מהארצית ובליגת הקורונה כבר השתייך לקבוצה הבוגרת של האדומים. לפני שנתיים הוא היה אחד המועמדים לתואר תגלית העונה, עם 3.0 נקודות ו-2.4 ריבאונדים ב-10 דקות. בנוסף, הוא ייצג את ישראל במדי נבחרת העתודה.
 
רגע לפני העונה שעברה, הוא הושאל להפועל גליל עליון, בה כמעט הכפיל את ממוצעיו עם 5.8 נקודות ומדד 4.2 ב-14 דקות, כשהוא מדייק ב-35% לשלוש וב-72% מהקו. משחק השיא שלו היה בניצחון הבית מול עירוני נס ציונה, בו רשם שיאי קריירה של 19 נקודות ומדד 19 בדרך לבחירה לחמישיית המחזור.
בשישי: הופעת בכורה לגליל עליון בצפת

בשישי: הופעת בכורה לגליל עליון בצפת

צפו: יום קליעה נפלא לגליל בלב המושבה

צפו: יום קליעה נפלא לגליל בלב המושבה

ניצחון חוץ חשוב לגליל בלב המושבה

ניצחון חוץ חשוב לגליל בלב המושבה