נמרוד נשאר אדום!

06/07/2022  | חדשות

אחרי מאמצים קדחתניים, מועדון כדורסל הפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון מתרגש ושמח לבשר שהקפטן שלנו, נמרוד לוי ממשיך לעונה נוספת בגליל.

הישראלי המצטיין של העונה החולפת, והאיש שהוביל והנהיג את הקבוצה לעונת בכורה מוצלחת מאוד בליגת העל לצד זכיה בליגה הבלקנית, בחר להישאר אדום. נמרוד הוא דמות חשובה מאוד גם עבור קהילת הגליל העליון שציפתה מאוד להישארותו בקבוצה. נמרוד תרם בעונה הקודמת 12.9 נקודות ו-7.4 ריבאונדים ב-28.9 דקות בממוצע למשחק. הדומיננטיות של נמרוד הורגשה לכל אורך העונה על המגרש ומחוצה לו.

נמרוד לוי יחד עם עופר ינאי, הבעלים של "נופר אנרגיה" בטקס קבלת השחקן הישראלי המצטיין של העונה החולפת (צילום: מנהלת ליגת העל)

טמיר אברהמס, יו"ר המועדון התרגש מהחתימה של נמרוד: "אני שמח מאוד שנמרוד נשאר איתנו לעונה נוספת. ההחלטה הגיעה אחרי שיחות אינטנסיביות עם השחקן. יחד עם נמרוד הגענו להבנות שזה הדבר הנכון עבור הצדדים. נמרוד הוא הקפטן שלנו, הוא שחקן יצירתי ומנהיג אמיתי. ההישארות שלו היא מאוד משמעותית ליצירת המשכיות במועדון. אנחנו מאחלים לנמרוד ולקבוצה הרבה בהצלחה."

טמיר אברהמס ונמרוד לוי עם גביע השחקן המצטיין לחודש נובמבר (צילום: גיל נוימן)

יונתן אלון מסר בעקבות החתימה: "אנחנו מאד שמחים שנמרוד ממשיך איתנו לעונה נוספת. נמרוד בשיאו, והגליל הוציא ממנו את המקסימום. הוא דמות לחיקוי בגליל בקרב השחקנים ובני הנוער ואני בטוח שהוא ימשיך לקחת את המועדון הזה קדימה. יאללה גליל!"

נמרוד בדרך אל הסל (צילום: גיל נוימן)

גארד חדש בגליל

גארד חדש בגליל

ביחד, אנחנו גליל - מנויים 22/23

ביחד, אנחנו גליל - מנויים 22/23

יורופקאפ: נקבעו יריבותיהן של גליל, עם כוכבית

יורופקאפ: נקבעו יריבותיהן של גליל, עם כוכבית