ברוך הבא יהל מלמד!

26/06/2022  | חדשות

קפטן נבחרת העתודה לשעבר יערוך את הבכורה שלו בליגת ווינר סל במדי הפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון: "שמח ומתרגש להגיע למועדון עם מסורת גדולה כמו גליל"

החתמה נוספת להפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון: שעות ספורות אחרי שהחתימה את שחקן נבחרת העתודה הראל רינסקי, הודיעה הערב (ראשון) הקבוצה על צירופו של בוגר הנבחרות הצעירות, יהל מלמד, פורוורד בן 21 בגובה 1.99 מ'.

מלמד, במקור מכוכב יאיר, גדל במחלקת הנוער של מכבי רעננה ונבחר לחמישיית העונה בליגה לנוער בעונתו האחרונה, בה הוביל את הקבוצה למקום הראשון במחוז הצפוני בסיום העונה הסדירה. בשלוש השנים האחרונות הוא שיחק בבוגרים של מכבי עירוני רעננה, כאשר בעונה החולפת הוא תרם 9.9 נקודות (65% לשתיים, 32% לשלוש ו-71% מהקו), 4.4 ריבאונדים, 2.2 אסיסטים, 1.5 חטיפות ומדד 11.4 ב-30 דקות לערב.

בנוסף, הוא עבר בכל הנבחרות הצעירות והיה שותף לעלייתה של נבחרת הנוער לדרג א' בקיץ 2019. בקיץ שעבר, הוא היה הקפטן של נבחרת העתודה ובחמישה משחקים בצ'לנג'ר האירופי תרם 13.2 נקודות (53% לשלוש), 4.8 ריבאונדים, 2.6 אסיסטים ו-1.6 חטיפות ב-28 דקות בממוצע.

המנהל המקצועי יונתן אלון: "אני שמח שיהל בחר להגיע אלינו לגליל. האוהדים שלנו יראו שחקן נשמה שיתפתח כאן וביחד נוציא ממנו את המיטב". מלמד עצמו מסר לקהל האדום: "אני שמח ומתרגש להגיע למועדון עם מסורת גדולה כמו של גליל ואני אעשה הכל כדי שהקבוצה תעמוד במטרות שלה לעונה הקרובה, יאללה גליל!".

גארד חדש בגליל

גארד חדש בגליל

ביחד, אנחנו גליל - מנויים 22/23

ביחד, אנחנו גליל - מנויים 22/23

יורופקאפ: נקבעו יריבותיהן של גליל, עם כוכבית

יורופקאפ: נקבעו יריבותיהן של גליל, עם כוכבית