ברוך הבא הראל רינסקי!

26/06/2022  | חדשות

שחקן נבחרת העתודה מצטרף להפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון: "מתרגש להגיע למקום שהוא בית לשחקן הישראלי". יונתן אלון: "שחקן מוכשר עם הרבה פוטנציאל"

רכש שני להפועל "נופר אנרגיה" גליל עליון: האדומים מכפר בלום הודיעו היום (ראשון) על החתמתו של הראל רינסקי, שחקן נבחרת העתודה. הגארד-פורוורד בן ה-20, שמתנשא לגובה 1.98 מ', מצטרף אל רועי הובר שחתם בקבוצה בחודש שעבר.

המנהל המקצועי יונתן אלון: "אני שמח ששחקן מוכשר עם הרבה פונטציאל כמו הראל רינסקי מגיע אלינו ומאמין בנו שכאן הוא יקפוץ מדרגה. אנחנו מתרגשים להתחיל לעבוד". הראל עצמו ביקש למסור לקהל של הקבוצה: "אני מתרגש להגיע לגליל, מקום שהוא בית לשחקן הישראלי, ומחכה כבר להתחיל לעבוד. יאללה גליל!".

רינסקי, במקור מגבעת ברנר, הצטרף בגיל צעיר לאקדמיה של מכבי ת"א והוא בוגר מחלקת הנוער שלה, כאשר במקביל הוא השתייך לסגל הקבוצה הבוגרת לפני שלוש שנים. הוא היה שותף לזכייתה של הקבוצה בדאבל לנוער ב-2019, לצד דני אבדיה, דורי סהר, עמית אהרוני ואחרים. בשנתיים האחרונות הוא שיחק במדי הפועל ר"ג/גבעתיים מהליגה הלאומית, בה רשם אשתקד 6.1 נקודות, 1.9 ריבאונדים ו-1.0 אסיסטים, עם 37% לשלוש, 79% לשתיים ו-80% מהקו.

כיום כאמור הוא משחק בנבחרת העתודה, אותה ייצג גם בקיץ שעבר בצ'לנג'ר האירופי שנערך ביוון. בנוסף, הוא עבר גם בנבחרות הקדטים והנוער של ישראל.

גארד חדש בגליל

גארד חדש בגליל

ביחד, אנחנו גליל - מנויים 22/23

ביחד, אנחנו גליל - מנויים 22/23

יורופקאפ: נקבעו יריבותיהן של גליל, עם כוכבית

יורופקאפ: נקבעו יריבותיהן של גליל, עם כוכבית